Verkoop advies tuinmachines

Onze professionele verkoopmedewerkers zijn thuis in wat de markt van tuinmachines te bieden heeft. Wij adviseren u dan ook graag bij uw aankoop. Of dat nu bij ons in de showroom is onder het genot van een kop koffie of online. 

Wij staan u graag persoonlijk of telefonisch te woord bij de advisering van uw aankoop!

Kom naar onze showrooms in Baarlo of Maashees, of shop gemakkelijk online door te gaan naar één van de productgroepen aan de linkerkant.

 

Verkoopteam Baarlo

Marc Rienties

Eigenaar en directeurWerkzaam sinds: 1997 marc@rientiestuinmachines.nl
  • Inkoop & Verkoop
  • Marketing
  • Personeelszaken & BHV er

Ralph Boonen

VerkoopmedewerkerWerkzaam sinds: 2006 ralph@rientiestuinmachines.nl
  • Verkoop algemeen
  • Demonstrateur
  • BHV'er

 

Jeroen Arts

Magazijn medewerkerWerkzaam sinds: 2015 jeroen@rientiestuinmachines.nl
  • Verkoop
  • Magazijn

Erik Hoedemaekers

Werkzaam sinds: 2009
  • Zaterdag medewerker
  • Verkoop
  • Magazijn

Verkoopteam Maashees

Louis Maessen

Manager MaasheesWerkzaam sinds: 2008 maashees@rientiestuinmachines.nl
  • Verkoop & inkoop
  • BHV'er

Edwin Aan de Brugh

Assistent bedrijfsleiderWerkzaam sinds: 2011 edwin@rientiestuinmachines.nl
  • Verkoop & advies
  • Inkoop
  • Reparatie
  • Magazijn

Martijn Van Zuijlen

Magazijn medewerkerWerkzaam sinds: 2018 magazijn@rientiestuinmachines.nl
  • Verkoop
  • Magazijn

Rob Euwens

  • Zaterdag medewerker
  • Verkoop
  • Magazijn

Nieuws

Stihl Connected!!

vrijdag 21 september 2018

Stihl heeft een smart connector geintroduceerd waarmee uw weet waar uw machine isen de urenstand wordt bij gehouden. Hiermee weet U ook of...

Lees meer »

Junior Commercieel Medewerker gezocht vestiging Baarlo

dinsdag 10 juli 2018

Wij zoeken voor onze vestiging in Baarlo een Junior Commercieel Medewerker Wat ga je doen? Als Junior Commercieel Medewerker Binnendienst...

Lees meer »
Uw internetbrowser is verouderd.

Voor een goede weergave is een recente versie van uw browser vereist. U kunt uw browser vernieuwen door de nieuwste versie te downloaden en te installeren.

Contact